Home
Info
Veilingen
Volgende veiling : in het voorjaar 2025
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
"Sint Michaël" groot houten beeld 17de eeuw
Aanvraag voor meer informatie
"Sint Michaël" uitzonderlijk groot houten beeld,
17de eeuw, polychroom.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›